1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 137  تاريخ مخابره خبر:  ۱۲/۱۱/۱۳۸۷  نوع : خبر
 کد خبر : 138711120106  ساعت مخابره خبر: ۱۳:۳۰:۴۳
    ۱۳۸۷/۱۱/۱۲                              تاريخ نشر خبر :  
 

«بيست» كاهاني به دنبال گرفتن نمره 20 از منتقدان

فردا يكشنبه در سومين روز از بيست و هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر ، فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني عبدالرضا كاهاني در سالن‌هاي يك و دو سينماي رسانه‌ها به نمايش درخواهد آمد.

    به گزارش سايت سينمايي سوره، برنامه نمايش‌هاي سينماي رسانه‌ها در روز يكشنبه 13 بهمن ماه از ساعت 10صبح و با نمايش همزمان فيلم‌هاي «شكوفه‌هاي گيلاس» به كارگرداني دوريس دوري محصول سال 2008 آلمان در بخش در جستجوي حقيقت در سالن شماره يك و نمايش فيلم سينمايي «كودكان هوانگ شي» به كارگرداني راجر استپاس وود محصول سال 2008 استراليا، آلمان و چين از بخش جشنواره جشنواره‌ها آغاز خواهد شد.
    در ادامه برنامه نمايش‌هاي سينماي رسانه‌ها رأس ساعت 13 فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني عبدالرضا كاهاني از بخش جلوه‌گاه شرق به صورت همزمان در سالن‌هاي يك و دو سينماي فلسطين به نمايش درخواهد آمد.
    فيلم سينمايي «بيست» چهارمين فيلم ايراني خواهد بود كه پس از فيلم‌هاي «هرشب تنهايي»، «وقتي همه خوابيم» و «سوپراستار» در بخش بين‌الملل جشنواره فيلم فجر به نمايش درخواهد آمد.
    بر اساس اين گزارش در ادامه و از ساعت 15:45 درسالن شماره يك فيلم سينمايي‌«جعبه پاندورآ» به كارگرداني يسيم اوستا اوگلو محصول سال 2008 تركيه، آلمان و فرانسه از بخش جام جهان‌نما به نمايش درخواهد آمد و به صورت همزمان در سالن شماره دو فيلم سينمايي«شائوريا» به كارگرداني ثمرخان محصول سال 2008 هند در بخش جلوه گاه شرق به نمايش درخواهد آمد.
    برپايه اين خبر، آخرين سانس سومين روز برنامه رسانه‌ها از ساعت 18:45 با نمايش فيلم «بدرود سولو» به كارگرداني رامين بحراني محصول سال 2008 آمريكا از بخش جام جهان‌نما در سالن شماره يك آغاز خواهد شد و همزمان با اين فيلم در سالن شماره دو فيلم سينمايي بهترين ‌آرزوها براي فردا به كارگرداني تاكاشي كوئيزومي محصول سال 2007 ژاپن از بخش جلوه‌گاه شرق به نمايش درخواهد آمد.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com