1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 371  تاريخ مخابره خبر:  ۱۰/۶/۱۳۸۶  نوع : خبر
 کد خبر : 138606100234  ساعت مخابره خبر: ۱۱:۴۵:۴۶
    ۱۳۸۶/۰۶/۱۰                              تاريخ نشر خبر :  
 

دبير هيأت اسلامي هنرمندان مطرح كرد:

تعامل فرهنگي تازه در دولت نهم با همفكري «صفار هرندي» و «شمقدري»

«سيدعليرضا سجادپور» گفت: حضور تؤام «صفار هرندي» و «شمقدري» در مراسم سالگرد تاسيس هيئت اسلامي هنرمندان، هم مي‌تواند به شايعات پايان بدهد و هم دور تازه‌اي از تعامل، همفكري و همكاري فرهنگي هنري را در دولت نهم نويدبخش باشد.

    به گزارش سایت سینمایی سوره، دبير هيأت اسلامي هنرمندان ، در مورد حضور وزير ارشاد در مراسم سالگرد «هيئت اسلامي هنرمندان» اظهار داشت: نكته مهمي كه از نظر بنده در اين جلسه به‌وجود آمد، حضور غيرمترقبه وزير محترم ارشاد بود به‌طوري‌ كه حقيقتا هيچكدام از ما انتظار اين حضور را نداشتيم.
    وي افزود: آقاي صفارهرندي با وجود گرفتاري‌ها و فشردگي كاري، ناگهان در جلسه حاضر شدند و اتفاقا ورود ايشان به جلسه مصادف شد با زماني كه ما قصد داشتيم از 3 جانباز هنرمند در اين مراسم قدرداني كنيم.
    سجادپور ادامه داد: اين توفيق حاصل شد كه با حضور خود ايشان اين بخش از مراسم انجام شود و نكته جالب‌تر اين كه عملا قدرداني از جانبازان هنرمند، با حضور تؤاما آقاي صفار هرندي و آقاي شمقدري مشاور محترم رياست جمهوري صورت گرفت كه با عنايت به بحث‌هاي حاشيه‌اي زيادي كه در اين باب در فضاي فرهنگي هنري مطرح بود، حضور همزمان اين دوچهره فرهنگي هنري منتسب به دولت، مي‌تواند به عنوان اتفاقي مهم تلقي شود.
    دبير هيأت اسلامي هنرمندان افزود: اين حضور هم مي‌تواند به خيلي از شايعات پايان بدهد و هم دور تازه‌اي از تعامل، همفكري و همكاري فرهنگي هنري را در دولت نهم نويدبخش باشد.
وي افزود:جناب آقاي وزير بسيار گرم با جلسه برخورد كردند و توضيح دادند كه شخصا تصميم به حضور در جلسه گرفته بودند و سعي كرده‌ بودند كه لابلاي كارهايشان فرصتي پيدا كنند تا در بخشي از جلسه حصور پيدا كنند.
    سجادپور تصريح كرد: در اين شب هنرمندان از شاخه‌هاي مختلف هنري و خانواده‌هايشان براي برگزاري مراسم سالگرد تاسيس هيئت اسلامي هنرمندان جمع شده بودند و حاضرين كه تقريبا تمام سالن را پر كرده بودند، ازآقاي صفارهرندي بسيار استقبال كردند و وي را مورد تشويق مكرر و طولاني خود قرار دادند به طوري‌كه مراسم با حضور ايشان رنگ و بوي تازه‌اي گرفت. به‌ويژه با جمله فوق‌العاده جالبي كه ايشان در اين مراسم بيان كرد و اظهار داشت كه؛ من به نيابت از تك‌تك شما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي حضور دارم كه اين جمله هم خيلي مورد توجه حاضرين قرار گرفت.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com