1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 28  تاريخ مخابره خبر:  ۲۶/۸/۱۳۸۷  نوع : خبر
 کد خبر : 138708260101  ساعت مخابره خبر: ۰۸:۵۲:۱۸
    ۱۳۸۷/۰۸/۲۶                              تاريخ نشر خبر :  
 

اسامي فيلم‌هاي بخش مسابقه «جشنواره ستايش» اعلام شد

كميته انتخاب فيلم‌هاي دومين جشنواره ملي ستايش خوزستان اسامي 58 اثر راه يافته به بخش مسابقه حوزه سينماي كوتاه داستاني و پويانمايي را معرفي كرد.

    به گزارش سايت سينمايي سوره به نقل از ستاد خبري جشنواره ستايش، اين كميته متشكل از سيروس حسن پور، حميد جمدر و ناصر عبدالهي نگار 58 اثر را براي شركت در بخش مسابقه معرفي كردند.
    از ميان 58 اثر بخش مسابقه، 31 فيلم كوتاه داستاني، 9 فيلم پويانمايي و 18 فيلم مستند به رقابت در جشنواره ملي ستايش مي‌پردازند.
اسامي فيلم‌هاي بخش مسابقه به شرح ذيل است:
فيلم هاي كوتاه داستاني:
شب امتحان (مرتضي عدلي)، در روياي مدرسه (بيژن زمان پيرا)، آقكند (داوود رجبي)، آهو (ميردولت موسوي)، خدا مي بيند (رضا جمالي)، بادبانهاي كاغذي (محسن عليدادي)، آن مرد آمد (يعقوب اكبريان، سيف اله يزداني)، عسك (ليلا نجفي)، چرخ گردون (قربانعلي طاهري فر)، Pov (حميد عزيزي)، اميرعلي (بنيامين اثباتي)، بوي مادر (لقمان قاسمي)، كودكي نخل (محمدرضا فرطوسي)، چهل تيكه (اميرمسعود وادي نژاد)، يك قدم آنسوتر (سعيد نجاتي)، بام افتخار (احمد بيوته)، خان ننه (داور اعلايي)، مهماني (رقيه توكلي)، آينه (علي خسروي)، راه رفتن روي ريل ها (سيدوحيد حسيني نامي)، اميد (كريم عظيمي)، بابا آب داد (مهدي جعفري)، عروس نينوا (پناه برخدا رضايي)، تب آخر (ناهيد قبادي)، حجم سكوت (احسان بينا)، نقش جهان (پوريا رفيعي)، كوچه (روح اله بهرامي)، خزان سبز (رقيه علي قلي زاده)، جوخه (علي حياتي)، چهار ديواري (محمد طالبي)، طلوعي ديگر (علي اسكويي).

فيلم هاي مستند:
صداي پاي آب (محمد اسلامي)، راه ناتمام (شاهين تقي خاني)، آواي رخسار سيمين (سعادتعلي سعيدپور)، يادگار كودكي (فريده جباري)، درخت پارسيك (حسن نقاش)، غريب تر از بهشت (روح اله مولوي)، مهتاب (محمدعلي هاشم زهي)، سنگ سوم (محسن محقق)، قهرمان (مجيد فتحي)، مشهد قالي (سيدحامد نوبري)، پشت آن تپه برفي (رامتين لوافي)، تار و سيم (كتايون جهانگيري)، شكوه نقش (احسان معصوم)، نفت سفيد (محمود رحماني)، بي بي ملازهرا (نورالدين عبداله پور)، كلمره (نوروز عليزاده)، اسير شماره 57187 (وحيد زارع زاده)، نخل درخت زندگي (عليرضا دهقان).

فيلم‌هاي پويانمايي:
مثل يك اتفاق سفيد (مريم يگانه)، نفس (علي حسين عباس زاده)، چرا سگ ها از گربه ها متنفرند (ليدا فضلي)، توهم (يلدا نصيريان فرد)، من يك پليس عاشقم (سيدعلي موسوي نژاد)، دعاي مادر (صمد اسكندري)، هشداردهنده آب (علي زارعي)، پنجره (حسين ريگي)، قاصد (محسن صالحي فرد).
    دومين دوره جشنواره ملي ستايش خوزستان از 19 تا 28 آذرماه سال جاري (از عيد سعيد قربان تا عيد سعيد غدير) با همكاري اداره كل ارشاد اسلامي خوزستان و نهادهاي فرهنگي آن استان در شهرهاي خرمشهر، آبادان و مينوشهر برگزار مي‌شود.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com