سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
مقررات جشنواره
يادداشت دبير جشنواره
بيانيه هيات داوران
اهداف جشنواره
موضوعات جشنواره
توضيحات
تمام رويدادها
 به تفکيک فيلم
 به تفکيک اصناف
 به تفکيک هنرمندان
 به تفکيک دفاتر توليد
 به تفکيک کلمات کليدی
آلبوم عكس
افتتاحيه
نشست هاى مطبوعاتى
اختتاميه
گوشه و كنار
روزشمار آلبوم عكس
هنرمندان
شرکت ها
فيلمها
هنرمندان
شرکت ها
کشورهای شرکت کننده
.:.    هيأت داوران     .:.
..رييس هيأت داوران
..داور
..دبير
هيأت انتخاب
جوايزاهداشده
بخشهاي جشنواره
موضوعات جوايز
 

 بين المللي فيلم فجر ـ دوره هفتم(۱۳۶۷)

بيانيه هيأت داوران :

    سرچشمه حيات بخش انديشمندان هنرآفريني كه زلال حكمتش روشنائي بخش دل هاي آشنا و باايمان است، سپاس او را كه به ما نعمت شناخت حقيقت عطا نمود تا با توكل بر او زنجيرهاي اسارت بيگانگان و بيگانه پرستي را از هم گسيخه و ديوارهاي جهالت رنگين و چشم فريب را با پايمردي رهبري بزرگ و خداجوي فرو بريزيم. و از اين روي فجر خورشيد آزادي و استقلال بر همگان مبارك باد.
    با گذشت ده سال از پيروزي انقلاب اسلامي، هفتمين جشنواره فيلم فجر در شرايطي برگزار مي شود كه كشور ما شاهد رشد انديشه هاي خلاق و آزادي است كه به بركت انقلاب مي روند تا فرهنگ ما را روزبروز بارورتر سازند. لذا هيأت داوران هفتمين جشنواره فيلم فجر بر خود لازم مي داند كه ضمن قدرداني از حضور فعال هنرمندان در صحنه سينماي انقلاب، توفيق آنان را در خدمت به فرهنگ و هنر كشور تبريك گويد؛ بويژه كه تلاش آنان سبب شده است كه سينماي ايران اسلامي در كوتاهترين مدت در سطح بين المللي مورد توجه و تحسين واقع شود.

بيانيه هيأت داوران بخش مسابقه مواد تبليغي فيلم ها:
   
وسايل و مواد تبليغي براي فراخواني مخاطب در مشاهده ي فيلم بجز كاربرد اقتصادي، داراي جوهره ي فرهنگي است. مجموعه ي گوناگون مواد تبليغاتي دعوت كننده ي عام است تا با ارائه صادقانه اطلاع در قالبي هنري، بدون اينكه قصد فريب مخاطب را در خود داشته باشد، آگاهي مناسبي از فيلم مورد تبليغ را به مخاطب خاص خود برساند. در هفتمين جشنواره فيلم فجر با هدف ايجاد رقابت سالم در جهت ارتقاء فرهنگي و هنري اين مجموعه، مواد تبليغي فيلم ها در چهار بخش: نمونه ي فيلم، عكس براي فيلم، اعلان سينمايي ديواري و عنوان بندي فيلم مورد داوري قرار گرفت.

    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com