سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
مقررات جشنواره
يادداشت دبير جشنواره
بيانيه هيات داوران
اهداف جشنواره
موضوعات جشنواره
توضيحات
تمام رويدادها
 به تفکيک فيلم
 به تفکيک اصناف
 به تفکيک هنرمندان
 به تفکيک دفاتر توليد
 به تفکيک کلمات کليدی
آلبوم عكس
افتتاحيه
نشست هاى مطبوعاتى
اختتاميه
گوشه و كنار
روزشمار آلبوم عكس
هنرمندان
شرکت ها
فيلمها
هنرمندان
شرکت ها
کشورهای شرکت کننده
.:.    هيأت داوران     .:.
..رييس هيأت داوران
..داور
..دبير
هيأت انتخاب
جوايزاهداشده
بخشهاي جشنواره
موضوعات جوايز
 

 دفاع مقدس ـ دوره ششم(۱۳۷۵)

يادداشت دبير جشنواره :

    هفته دفاع مقدس، همه ساله يادمان هشت سال دفاع عزتمند و شرافتمندانه ي بزرگوار و سربلند ايران اسلامي است كه گنجينه هاي ارزشمند و پربهاي آن ميراث خدايي و چراغ راه بشر عصر حاضر و آينده است. اين خزانه ي بي پايان، اين گنجي است كه به رنج فراوان فراهم آمده است، لعل مشعشعي است كه چونان خورشيدي تابناك تا ابد بر تارك مجاهدان و قهرمانان اين سرزمين رايت آزادي و آزادگي را فرا راه موحدان و مستضعفان جهان بر مي افروزد.
    سلام بر جميع راهها و نهرهاي خطه ي نبرد و درود تمام آفتاب تشيع بر شما احياگران جهاد مقدس و بيدارگران تفكر ديني در عصر فراق، قرن بي هويتي و سرگشتگي بشري. و اما امروز سينماي دفاع مقدس در پرتو عنايات الهي و روح پرفتوح شهيدان خطه عزت رأي آن دارد تا به مدد هنرمندان متعهد و با بهره گيري از تكنيك و ابزار مناسب، روايتگر راستين والاترين انديشه هاي انساني به شيواترين بيان هنري فراگير، پاسخگوي نيازهاي انسان امروز و فردا باشد. و كام تشنه ي او را به سرچشمه هاي زلال حقيقت سيراب نمايد. بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس و ديگر ياورانش در اين عرصه، به قصد پرورش استعدادهاي نهفته، تشويق و ترغيب هنرمندان و متخصصان متعهد و دلدادگان ارزش هاي والاي دفاع مقدس، تاكنون پنج دوره ي متوالي جشنواره فيلم دفاع مقدس را مقارن با ايام مبارك هفته ي دفاع مقدس با كيفيت مطلوب طريق توفيق پيموده و اينك نيز در آستانه ي جشنواره ي ششم هستيم.
40 درصد افزايش توليد فيلم دفاع مقدس و تلاش عاشقانه و گرايش صميمانه ي هنرمندان كشور و تلاش و توان روزافزوني كه در آينده ي روشن سينماي ديني را در كالبد سينماي دفاع مقدس بارور مي سازد، همگي نشانه ي تدبير و حمايت رهبر معظم، و عزم جزم مسئولان و دلسوزان سينماي دفاع مقدس است.
و اين چنين است كه، تأخير و نگراني ديروز، امروز مبارك مي نمايد.
والسلام
دبير جشنواره فيلم دفاع مقدس
حبيب كاسه ساز

    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com